חדשות בנזקי גוף מישראל | 30/12/2013
פיצוי של 522 אלף ש``ח לאישה אשר החליקה ביציאה מהג`קוזי במלון
אתר NRG  :מחבר
אתר NRG מדווח כי בית המשפט פסק שרשת המלונות ``פתאל`` תשלם פיצויים בסך 522,000 ₪ לתובעת שנפגעה קשה במרפק שמאל כשנפלה בעת שיצאה מהג`קוזי בחדר המלון הנמצא בבעלות הנתבעת.

התובעת הגיעה לאילת עם בן זוגה במטרה להשתתף בחתונת חברתה. טרם החתונה, החליטה התובעת להנות מהג`קוזי הנמצא במרפסת שבחדרה במלון. בעת היציאה מהג`קוזי נעזרה התובעת בגרם מדרגות שהוצמד לג`קוזי אך לפתע התנתק גרם המדרגות מהג`קוזי והתובעת נפלה והוטחה ברצפה.

כתוצאה מהנפילה נגרם לתובעת שבר תוך מפרקי במרפק שמאל והתובעת פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שם עברה 2 ניתוחים ואושפזה למשך כ – 8 ימים.

התובעת הגישה תביעה בגין נזקי גוף נגד רשת מלונות ``פתאל`` בטענה שזו נהגה ברשלנות וחוסר זהירות בכך שלא דאגה לקבע את גרם המדרגות לג`קוזי ובכך לא מנעה את התאונה של התובעת.

מנגד, טענה הנתבעת כי אין מדובר בגרם מדרגות אלא בדרגש זמין שנמצא בחדר המלון ומטרתו לסייע בעלייה והירידה מהג`קוזי. כמו כן, טענה הנתבעת כי התובעת הינה אדם מועד לפורענות שכן בעברה היו לה מספר מקרי נפילה לרבות נפילה מגובה ונפילה במדרגות.

טענת השרפרף לא התקבלה בבית המשפט שכן השופט פסק שאין מדובר בשרפרף אלא בגרם מדרגות. כמו כן, פסק בית המשפט שהנתבעת יכלה למנוע את התאונה למשל ע``י מתן הוראה לחדרניות המלון להרחיק את גרם המדרגות מהג`קוזי כך שאורחי המלון המשתמשים בג`קוזי יראו כי גרם המדרגות לא מחובר לג`קוזי.

כמו כן, גם הטענה כי התובעת נופלת כל הזמן לא התקבלה וזאת מחוסר רלוונטיות.
בית המשפט קיבל את התביעה, פסק כי לתובעת נותרה נכות רפואית לצמיתות בשיעור 25.48% וקבע כי הנתבעת תפצה את התובעת בסך 522,000 ₪ בתוספת שכ``ט עו``ד.